Oszczędność, dostępność i niezależność energetyczna, czyli Konferencja „BUDOWAĆ – MIESZKAĆ – MYŚLEĆ”

Za nami dwa dni Konferencji „BUDOWAĆ – MIESZKAĆ – MYŚLEĆ”, zorganizowanej przez Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Wydarzenie zgromadziło praktyków, specjalistów i autorytety ze świata nauki, biznesu i samorządu. Były to niezwykle inspirujące panele dyskusyjne, które umożliwiły nam zgłębienie najnowszych trendów, technologii i strategii w dziedzinie budownictwa.

Świadectwo energetyczne

„Obecnie świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynków robione są często błędnie i nie mamy systemu do kontroli ich poprawności. Może nieść to za sobą ogromne konsekwencje, takie jak błędne założenia co do zapotrzebowania energetycznego nie tylko pojedynczych budynków, ale całych miejscowości”. Mówi Tomasz Wójcik, Prezes Zarządu IZODOM.

Panele dyskusyjne Konferencji Budować Mieszkać Myśleć

Pomimo wyzwań, które stawia przed nami branża, wierzymy, iż każdy powinien mieć możliwość korzystania z wysokiej jakości trwałych, niskoenergetycznych i odpornych na warunki zewnętrzne budynków, które spełnią najnowsze standardy ekologiczne. Dlatego naszym celem, który nabiera tempa, jest zmniejszenie zapotrzebowania energetycznego budynków, optymalizując aspekty związane z ekologią i środowiskiem.

Wysoka jakość budynków IZODOM

Przykładamy ogromną wagę do naszych biokomponentów, które produkujemy z dodatkiem recyklingu, co przyczynia się do redukcji ilości odpadów i ochrony środowiska. Jednak nasze ambicje sięgają dalej — dążymy do minimalizacji kosztów do zera, ponieważ wierzymy, że im trwalsze i efektywniejsze są nasze budynki, tym lepiej dla nas wszystkich.

Panele dyskusyjne konferencji Budować Mieszkać Myśleć

Obecnie działamy w 42 krajach, rozszerzając naszą działalność na całym świecie. Chcemy, aby nasze innowacje i podejście do budownictwa były dostępne dla jak największej liczby osób, by każdy mógł czerpać korzyści z naszych trwałych, ekologicznych rozwiązań.

Budujemy domy na całym świecie

Jesteśmy dumni z naszej roli pionierów w dziedzinie zrównoważonego budownictwa. Poszukując nowych rozwiązań, sukcesywnie rozwiązujemy problemy tu i teraz, ale zawsze patrząc w przyszłość dla tworzenia lepszej przyszłości dla naszej planety.

Poniżej materiały z dwóch dni konferencji:

SGH Budować Mieszkać Myśleć

Zbuduj dom marzeń 3 razy szybciej z IZODOM

Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

Powiązane tematy