Wyprzedź konkurencję i zarabiaj więcej jako wykonawca!

Jeśli jesteś wykonawcą, to doskonale zdajesz sobie sprawę z konkurencji na rynku. Mimo dużego zapotrzebowania na usługi trzeba ciągle się rozwijać, żeby biznes był opłacalny. Właśnie dlatego zapraszamy Cię do dołączenia do branży budownictwa energooszczędnego, w której zyskasz większe możliwości, lepsze materiały i przede wszystkim - stabilny rozwój biznesu!

Zamów bezpłatną konsultację.
SZYBKA BUDOWA Z IZODOM

Zobacz jak szybko można budować

Budowa w technologii IZODOM przypomina tą z klocków. Układa się szalunek dla płyty fundamentowej oraz ścian. Następnie betonuje się je do wysokości kondygnacji. Po związaniu betonu elementy szalunkowe nie są usuwane, lecz pozostają i przejmują rolę izolacji termicznej. Budowa w technologii IZODOM jest 3 razy szybsza niż w technologii tradycyjnej.

technologia_izodom
Izodom dom energooszczędny klocki
Budownictwo energooszczędne

Bądź wykonawcą XXI wieku

Rynek budowlany to wymagające i ciągle zmieniające się środowisko. Podlega nie tylko trendom czy modzie, ale również regulacjom narzuconym przez Unię Europejską. Dlaczego więc nie wyjść naprzeciw temu na pewnej i silnej pozycji?

Właśnie to możesz zyskać, współpracując jako wykonawca w technologii IZODOM. Chcemy zagwarantować Ci bezproblemowe, płynne i – przede wszystkim- zyskowne wejście w branżę budownictwa energooszczędnego. Jako lider na rynku w tej technologii, możemy wspierać naszych wykonawców nie tylko pod kątem dostarczania najlepszej jakości materiałów, ale również zapewnienia przewagi marketingowej i merytorycznej na każdym kroku.

Korzyści

Dlaczego warto budować z IZODOM?

izodom wykonawca i architekt na tle budowy szybka budowa

Realizuj budowę 3 razy szybciej

Budowę do stanu surowego otwartego zrealizujesz w zaledwie kilka tygodni, budując ściany bez zaprawy i docieplenia. Minimalizujesz błędy wykonawcze, dzięki czemu szybciej zrealizujesz inwestycję.

izodom wzrost biznesu

Większe zyski dzięki nowoczesnej technologii

Materiały budowlane IZODOM otwierają przed Tobą całą gałąź branży budownictwa energooszczędnego.

Nowe produkty, nowe zlecenia, mniejsze nakłady pracy, to więcej możliwości! Brak zależności warunków pogodowych to możliwość budowy przez cały rok.

Zarabiaj więcej z m2

Ściany wybudowane w technologii IZODOM nie wymagają dodatkowych warstw izolacyjnych.

Finalnie otrzymujesz większą powierzchnię użytkową na sprzedaż, do 5% przy tych samych parametrach co technologia tradycyjna.

izodom wykonawca na tle budowy

Wyprzedź konkurencję

Nie tylko wchodzisz w nową branżę, zyskujesz również pełne wsparcie techniczne, sprzedażowe oraz marketingowe partnera z 30-letnim doświadczeniem, który o budowaniu budynków energooszczędnych i pasywnych wie wszystko.

Lider w branży

Materiały IZODOM na rynku od ponad 30 lat

01

Polska technologia

Jesteśmy liderem w branży energooszczędnej i budownictwa pasywnego. Od ponad 30 lat współpracujemy z naszymi partnerami i wyprzedzamy wszelkie trendy. W 2021 roku zgodnie z normami Unii Europejskiej każdy budynek powinien spełniać wysokie normy energooszczędne. Dzięki temu, że istniejemy na rynku tak długo, możemy oferować nasze nowoczesne rozwiązania.

Technologia IZODOM to ponad 100 elementów izolacyjnych, które najpierw układane są według projektu, a następnie wypełniane betonem. Właśnie dlatego, o budynkach w tej technologii mówimy, że powstały „jak z klocków”.

Teraz Ty możesz do nas dołączyć! Zapewnimy Ci wszystkie potrzebne do rozwoju biznesu czynniki – wiedzę ekspertów budownictwa oraz dostęp do materiałów.

izodom system izopassive dom pasywny schemat
01
02
izodom wykonawca i architekt na budowie omawiaja projekt
02

Częste pytania

Czy muszę współpracować z IZODOM na wyłączność?

Absolutnie nie. Stawiamy na relacje partnerskie i chcemy być dla Ciebie biznesowym wsparciem, a nie ograniczeniem. Gwarantujemy jednak, że będziesz chciał budować tylko w technologii pasywnej, jak tylko poznasz jej korzyści i prostotę realizowania kolejnych projektów!

Czy muszę wykonywać wyłącznie budynki mieszkalne?

Nasza technologia dostosowana jest do różnych projektów, a nawet wielomieszkaniowych bloków, biur czy firm! Masz do dyspozycji ponad kompletny system, który z projektem od architekta mogą stworzyć praktycznie wszystko. Betonowa konstrukcja nada się zarówno do większości budynków!

03

Jak podjąć współpracę z IZODOM?

  1. Wypełnij formularz znajdujący się na stronie.
  2. Porozmawiaj z naszym Doradcą.

 

Tak, to tylko dwa kroki! Podczas rozmowy z naszym Doradcą dowiesz się wszystkiego o warunkach, możliwościach oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Rejestracja na szkoelnia IZODOM
03
Referencje

Zaufali nam

Rafalki 7sf

Z przyjemnością polecam firmę IZODOM jako partnera w budowie. Wybudowałem w tej technologii osiedle domów energooszczędnych. Współpraca była niezwykle udana i satysfakcjonująca!

Osiedle Rafałki

oszczędzaj z IZODOM

Profesjonalizm w rozwoju, szkolenia prowadzone przez specjalistów, spójne cele pozyskiwania klientów tworzą partnerstwo na równych warunkach, co sprawia że czujemy się częścią rodziny IZODOM.

Partner Niemcy

ekologiczne budownictwo

Firma IZODOM wyróżnia się nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale także profesjonalizmem i zaangażowaniem całego zespołu.

Luksemburg osiedle

izodom dwa kaski z logo współpraca

Budowlańcy bardzo dobrze ocenili pracę z produktami IZODOM. Tym samym zespołem mogłem prowadzić dwie równoległe budowy.

Miłosz

referencje-izodom-wyk1

Firma z wieloletnią tradycją, innowacyjna, ekologiczna, wyprzedzająca standardy, z dużym potencjałem, dbająca o biznesowych partnerów.

Bartosz

izodom wygodny dom

IZODOM to doskonała technologia dająca ogromne możliwości, a także ludzie z którymi się bardzo dobrze współpracuje, dlatego swoją przyszłość upatruje we współpracy z tą firmą.

Maciej

Zamów bezpłatną konsultację.

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

Partnerstwo z firmą oferującą technologię IZODOM może przynieść korzyści takie jak dostęp do innowacyjnych rozwiązań, wsparcie techniczne, szkolenia oraz zwiększenie konkurencyjności na rynku budowlanym.

Technologia IZODOM jest wszechstronna i nadaje się do budowy różnego rodzaju projektów, w tym domów jedno- i wielorodzinnych, budynków komercyjnych, obiektów użyteczności publicznej oraz garaży.

Technologia IZODOM oferuje wykonawcom dostęp do materiałów takich jak bloki polistyrenowe, zbrojenia stalowe i beton. Rozwiązania obejmują prefabrykowane elementy ścienne, fundamentowe, stropowe i dachowe.

Tak, firma IZODOM oferuje szkolenia oraz wsparcie techniczne dla wykonawców, pomagając im zdobyć niezbędne umiejętności i zapewniając pomoc w trakcie procesu budowy.

Wymagania i standardy mogą się różnić w zależności od regionu i firmy. Aby zostać certyfikowanym wykonawcą IZODOM, zazwyczaj trzeba przejść specjalne szkolenie i uzyskać odpowiednie uprawnienia od producenta lub dystrybutora.

Tak, firma IZODOM zazwyczaj dostarcza swoim certyfikowanym wykonawcom materiały marketingowe, narzędzia wsparcia i materiały szkoleniowe, które pomagają promować i skutecznie korzystać z technologii IZODOM.

Procesy i procedury związane z zamawianiem i dostawą materiałów IZODOM zależą od lokalnych dystrybutorów lub producenta. Zazwyczaj obejmują konsultacje, wybór produktów, ustalenie dostaw oraz terminy dostawy. Szczegóły mogą różnić się w zależności od lokalizacji i dostawcy.

Tak, rozwiązania IZODOM są elastyczne i mogą być dostosowywane do konkretnych projektów budowlanych oraz lokalnych regulacji i wymagań. To pozwala na realizację różnorodnych planów budowlanych.

Dla wykonawców technologia IZODOM oferuje możliwości rozwoju i współpracy długoterminowej poprzez szkolenia, wsparcie techniczne, dostęp do nowych rozwiązań i projektów oraz budowanie renomy w branży budowlanej. Długotrwała współpraca przynosi korzyści obu stronom.

Oferujemy preferencyjne warunki zakupu materiałów budowlanych dla naszych wykonawców, a także wsparcie marketingowe, szkoleniowe oraz technologiczne.