Projektuj domy pasywne jak z klocków!

Każda budowla – niezależnie czy mały dom czy wielki wieżowiec – zaczyna się od projektu. Kluczowa jest więc tutaj Twoja rola jako architekta. W końcu to od Twojego projektu będzie zależała wygoda życia rodziny, wytrzymałość budynku i to jak będzie prezentował się przez wiele lat. W IZODOM twierdzimy, że wyjątkowe projekty wymagają wyjątkowych materiałów, dlatego chcemy dać Ci do nich dostęp.

Zamów bezpłatną konsultację oraz nakładkę AutoCAD
Budownictwo pasywne

Wyzwania architekta w XXI wieku

Jako architekt jesteś zazwyczaj pierwszym krokiem w spełnieniu czyichś marzeń. Może to być piękny dom, firma, biuro, a nawet duże hale i wieżowce. Wszystko zaczyna się od projektu – wygląd, materiały, czas pracy oraz inne szczegóły. To właśnie od Ciebie zależy, czy rodzina będzie szczęśliwa w swoim wymarzonym domu lub firma prężnie rozpocznie pracę.

Chcemy Ci w tym pomóc i podzielić się naszym doświadczeniem, bo uważamy, że Twoje projekty zasługują wyłącznie na najlepsze materiały budowlane!

Technologia IZODOM to ponad 100 elementów, które możesz łączyć ze sobą i – po wypełnieniu betonem – stają się trwałą, energooszczędną i przyjazną środowisku konstrukcją. Możesz zachować swobodę twórczą i realizować kolejne projekty.

izodom schemat technologia pasywna budowa domu
Korzyści

Dlaczego warto z nami współpracować?

izodom projekt dla architekta

Prestiż i wyższa konkurencyjność

Współpracując z nami, masz gwarancję, że pracujesz z najlepszymi. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat i zrealizowaliśmy setki projektów.

Wychodzimy naprzeciw normom i potwierdzamy nasze kompetencje certyfikatami. Dołącz do nas i wyprzedź konkurencję!

izodom to eklogiczny i ekonomiczny dom

Innowacyjna technologia

Technologia IZODOM to nie tylko łatwiejsze projektowanie, więcej zleceń i nowa branża.

Wychodzimy naprzeciw wszelkim normom nakładanym przez Unię Europejską, więc możesz spokojnie projektować w zgodzie z przepisami i środowiskiem.

izodom ceertyfikat passive house

Gwarancja jakości i trwałości

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży, co potwierdzają nasze certyfikaty i spełnione normy. Nie musisz się martwić o jakość dla swoich klientów.

IZODOM to pierwsza polska kompletna technologia budownictwa energooszczędnego posiadająca Certyfikat Passive House Institute.

izodom nakladka autocad dla architektow ulatwia programowanie

Nakładka Autocad i zeszyty techniczne

Zyskaj specjalistyczną wiedzę i potrzebne narzędzia do zaprojektowania budynku w technologii IZODOM.

Skorzystaj z darmowej nakładki na AutoCAD oraz wiedzy w postaci zeszytów technicznych i szkoleń specjalistycznych.

Lider branży

Projekty IZODOM od ponad 30 lat na rynku

01

Kompletna technologia

Technologia IZODOM to ponad 100 elementów, z których możesz projektować dowolne kształty. Są one następnie łączone i wypełniane betonem, dzięki czemu budowla pozostaje trwała na długie lata, a jednocześnie jest energooszczędna i przyjazna dla środowiska.

Jako firma istniejemy na rynku od ponad 30 lat i od samego początku wspieramy architektów w ich działaniach. W końcu to od projektu zależy jak wiele materiału zostanie użyte, jaki będzie finalny wygląd budynku, dla kogo on będzie przeznaczony. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań stojących na drodze architekta, stąd nasza chęć do stworzenia dedykowanej przestrzeni, w której znajdziesz zarówno wsparcie w wejściu do nowej branży, jak i budowaniu swojego biznesu

izodom nakładka autocad ułatwia projektowanie architektom
01
02
izodom projektuj dowolne budynki
02

Częste pytania

Dopiero studiuję – czy mogę rozpocząć współpracę z IZODOM?

Do współpracy poszukujemy architektów, którzy prowadzą już swoją działalność i realizują projekty budowlane. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zajrzeć do naszej strefy wiedzy i szkolić się z projektowania budynków w technologii pasywnej!

Czy muszę ograniczać swoje projekty do jednego rodzaju budynków?

Absolutnie nie! Niezależnie czy chcesz projektować małe domy parterowe, większe wielorodzinne budynki, a może siedziby biura, nasza technologia cechuje się wysoką elastycznością, więc projektuj jak lubisz!

03

Jak podjąć współpracę z IZODOM?

  1. Wypełnij formularz znajdujący się na stronie.
  2. Porozmawiaj z naszym Doradcą.

 

Tak, to tylko dwa kroki! Podczas rozmowy z naszym Doradcą dowiesz się wszystkiego o warunkach i możliwościach oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.

energooszczędne budownictwo
03
02
izodom eko dom projekt bxb studio boguslaw barnas
04

Referencje

DOM EKO – Bogusław Barnaś BXB Studio

Technologia IZODOM została wykorzystana do budowy pasywnego domu pod Rzeszowem w obszarze Natura 2000. Budynek został zaprojektowany przez BXB Studio  cenionego na całym świecie architekta Bogusława Barnasia.

Głównym założeniem projektu było, aby dom był pasywny. Bryła budynku DOM EKO dostosowana została do kształtu działki oraz odpowiednio ustawiona względem stron świata. Aby zoptymalizować zyski ciepła słonecznego i wykorzystać światło naturalne zastosowano odpowiedniej wielkości okien. Wszystkie te zabiegi miały na celu spowodowanie jak najmniejszych strat energii budynku.

Materiały Izodom

Do pobrania

Zamów bezpłatną konsultację.

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

Technologia IZODOM daje architektom większą swobodę projektowania, pozwalając na tworzenie energooszczędnych i trwałych budynków o różnych kształtach i konfiguracjach. To otwiera nowe możliwości kreatywnego projektowania.

Główne zalety to: doskonała izolacja termiczna, szybszy proces budowy, mniejsze koszty eksploatacji, trwałość i możliwość kształtowania innowacyjnych projektów architektonicznych.

Ograniczenia projektowe lub architektoniczne związane z wykorzystaniem technologii IZODOM są minimalne. Daje ona dużą swobodę projektowania, ale warto uwzględnić konstrukcyjne aspekty izolacji i wytrzymałości w trakcie projektowania.

W technologii IZODOM wykorzystywane są głównie bloki polistyrenowe, beton i zbrojenia stalowe. Aspekt wizualny projektów zależy od wyboru materiałów wykończeniowych, które mogą różnić się pod względem kolorów i faktur.

Tak, firma IZODOM oferuje wsparcie techniczne i konsultacje dla architektów, pomagając im w projektowaniu z wykorzystaniem technologii IZODOM oraz dostosowaniu rozwiązań do indywidualnych potrzeb projektu.

Rozwiązania IZODOM pozwalają na dostosowanie do oryginalnych projektów architektonicznych poprzez wybór odpowiednich komponentów, konfiguracji i materiałów wykończeniowych, co umożliwia realizację unikalnych i spersonalizowanych projektów.

Tak, istnieją dostępne narzędzia projektowe i oprogramowanie wspomagające dla architektów pracujących z technologią IZODOM, które ułatwiają proces projektowania i analizy. Mogą to być narzędzia do modelowania 3D i symulacji, a także specjalna nakładka AutoCad.

Zalecenia obejmują wybór materiałów ekologicznych, optymalizację izolacji termicznej, minimalizację zużycia energii oraz uwzględnienie odnawialnych źródeł energii. Działania te wpisują się w cele zrównoważonego projektowania.

Tak, istnieje wiele przykładów udanych projektów architektonicznych z wykorzystaniem technologii IZODOM, w tym domów jedno- i wielorodzinnych, budynków komercyjnych i użyteczności publicznej. Znajdziesz je na naszej stronie oraz w poradniku.

Oferujemy wsparcie marketingowe, przeszkolenie oraz narzędzia niezbędne przy pracy architekta. Współpracując z nami możesz również polecać produkty po preferencyjnych cenach.

Przeglądaj promocje
Odbierz darmowy e-book

Poradnik – 10 problemów na budowie. Darmowy Ebook

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy e-book "Poradnik - 10 problemów na budowie"