Domy w technologii IZODOM budują się same dzięki nakładce na AutoCAD

Poznaj IZODOM innowacyjną technologię do budowy domów energooszczędnych i pasywnych.

IZODOM to polski producent kształtek styropianowych do budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Oferuje kompleksowy system budowy domów pasywnych, oparty o lekkie klocki styropianowe, które są szybkie i proste w montażu. Po zalaniu betonem nabierają pełnych właściwości konstrukcyjnych. IZODOM jest odpowiedzią na najwyższe standardy termoizolacji przy jednoczesnym uproszczeniu procesu projektowania i budowy.

To kompletna technologia, która pozwala wybudować dom od fundamentów aż po dach. Jest to system, który od ponad 30 lat jest wciąż rozwijany o nowe elementy pozwalające budować coraz to bardziej wyszukane bryły.

Skorzystaj z nakładki IZODOM na AutoCAD!

Aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów jak i wesprzeć architektów oraz wykonawców IZODOM przygotował dedykowaną nakładkę na program typu CAD.  Nakładka ma na celu ułatwić przygotowywanie ofert i przyspieszyć proces budowy.

Pozwala znacznie szybciej wykonać projekt dowolnego budynku. Rozrysowuje ściany, drzwi, okna, fundamenty, stropy oraz dach. Przy okazji od razu generuje model trójwymiarowy budynku ułożony z elementów systemu IZODOM. Nakładka pozwala na wygenerowanie instrukcji układania kolejnych warstw elementów dokładnie jakby to była instrukcja układania klocków lego. Dzięki temu powstaje bardzo precyzyjne zestawienie wszystkich materiałów potrzebnych do wybudowania budynku w stanie surowym. Pozwala to nie tylko szybciej wykonać projekt, ale też dać bardzo cenną informację: Ile to będzie kosztować już na etapie wstępnego projektowania.

Nakładka w formie trójwymiarowej optymalizuje i rozkłada kształtki systemu IZODOM które potrzebne są do budowy domu lub innych budynków. Przygotowuje rysunki płyt fundamentowych, ścian, stropów oraz izolacji dachów. Przyspiesza przygotowywanie ofert i zestawienia materiałów Izodom. Zmniejsza ilość zużycia materiału.

Przetestuj nakładkę!

Nakładka w wersji trial jest darmowa i można ją otrzymać za pośrednictwem firmy IZODOM pisząc na mail: architekt@izodom.pl

Nakładka pozwala na:

  • Dostosowanie istniejącego projektu do systemu
  • Wykonanie projektu koncepcyjnego od zera dowolnego budynku i automatyczne zamienianie go na projekt wykonawczy zgodny z systemem IZODOM.

W obu przypadkach nakładka generuje kosztorys oraz rysunki wykonawcze. Dowiedz się więcej w Strefie Architekta.

Zalety korzystania z nakładki IZODOM na AutoCAD

Korzystając z nakładki Izodom na AutoCAD nie tylko oszczędzasz swój czas na wykonaniu projektu i jego wycenie, ale również oszczędzasz czas inwestora.

  • Generujesz automatycznie zestawienie materiałów wraz z kosztorysem
  • Generujesz instrukcję układania kolejnych warstw elementów na budowie
  • Otrzymujesz gotowe zamówienie wszystkich potrzebnych materiałów

Inwestor budując w technologii IZODOM, znacznie skraca proces budowy swojego domu.

Zapisz się na szkolenie!

Szkolenia online odbywają się za pośrednictwem platformy ZOOM. Sprawdź dostępne terminy na naszym fanpage: https://www.facebook.com/izodompl

Powiązane tematy