Wyprzedź konkurencję i zarabiaj więcej jako wykonawca!

Jeśli jesteś wykonawcą, to doskonale zdajesz sobie sprawę z konkurencji na rynku. Mimo dużego zapotrzebowania na usługi trzeba ciągle się rozwijać, żeby biznes był opłacalny. Właśnie dlatego zapraszamy Cię do dołączenia do branży budownictwa energooszczędnego, w której zyskasz większe możliwości, lepsze materiały i przede wszystkim - stabilny rozwój biznesu!

Zamów bezpłatną konsultację.
Budownictwo energooszczędne

Bądź wykonawcą XXI wieku

Rynek budowlany to wymagające i ciągle zmieniające się środowisko. Podlega nie tylko trendom czy modzie, ale również regulacjom narzuconym przez Unię Europejską. Dlaczego więc nie wyjść naprzeciw temu na pewnej i silnej pozycji?

Właśnie to możesz zyskać, współpracując jako wykonawca w technologii IZODOM. Chcemy zagwarantować Ci bezproblemowe, płynne i – przede wszystkim- zyskowne wejście w branżę budownictwa energooszczędnego. Jako lider na rynku w tej technologii, możemy wspierać naszych wykonawców nie tylko pod kątem dostarczania najlepszej jakości materiałów, ale również zapewnienia przewagi marketingowej i merytorycznej na każdym kroku.

Izodom dom energooszczędny klocki
Korzyści

Dlaczego warto budować biznes z IZODOM?

izodom wykonawca i architekt na tle budowy szybka budowa

Szybka realizacja prac

Budowę do stanu surowego otwartego zrealizujesz w zaledwie kilka tygodni, budując ściany bez zaprawy i docieplenia. Dzięki temu szybko możesz przejść do kolejnych budów.

izodom wzrost biznesu

Większe zyski

Użycie materiałów IZODOM otwiera przed Tobą całą gałąź branży budownictwa energooszczędnego. Nowe produkty, nowe zlecenia, mniejsze nakłady pracy, to więcej możliwości!

Preferencyjne warunki handlowe

Jako wykonawca współpracujący z IZODOM, masz preferencyjne warunki handlowe na zakup naszych materiałów, co oznacza niższe koszty dla Ciebie i większy zysk z całej inwestycji.

izodom wykonawca na tle budowy

Przewaga nad konkurencją

Nie tylko wchodzisz w nową branżę, zyskujesz również pełne wsparcie techniczne, sprzedażowe oraz marketingowe partnera z 30-letnim doświadczeniem w budowaniu domów energooszczędnych i pasywnych.
Lider w branży

Materiały IZODOM na rynku od ponad 30 lat

01

Polska technologia

Jesteśmy liderem w branży energooszczędnej i budownictwa pasywnego. Od ponad 30 lat współpracujemy z naszymi partnerami i wyprzedzamy wszelkie trendy. W 2021 roku zgodnie z normami Unii Europejskiej każdy budynek powinien spełniać wysokie normy energooszczędne. Dzięki temu, że istniejemy na rynku tak długo, możemy oferować nasze nowoczesne rozwiązania.

Technologia IZODOM to ponad 100 elementów izolacyjnych, które najpierw układane są według projektu, a następnie wypełniane betonem. Właśnie dlatego, o budynkach w tej technologii mówimy, że powstały „jak z klocków”.

Teraz Ty możesz do nas dołączyć! Zapewnimy Ci wszystkie potrzebne do rozwoju biznesu czynniki – wiedzę ekspertów budownictwa oraz dostęp do materiałów.

izodom system izopassive dom pasywny schemat
01
02
izodom wykonawca i architekt na budowie omawiaja projekt
02

Częste pytania

Czy muszę współpracować z IZODOM na wyłączność?

Absolutnie nie. Stawiamy na relacje partnerskie i chcemy być dla Ciebie biznesowym wsparciem, a nie ograniczeniem. Gwarantujemy jednak, że będziesz chciał budować tylko w technologii pasywnej, jak tylko poznasz jej korzyści i prostotę realizowania kolejnych projektów!

Czy muszę wykonywać wyłącznie budynki mieszkalne?

Nasza technologia dostosowana jest do różnych projektów, a nawet wielomieszkaniowych bloków, biur czy firm! Masz do dyspozycji ponad kompletny system, który z projektem od architekta mogą stworzyć praktycznie wszystko. Betonowa konstrukcja nada się zarówno do większości budynków!

03

Jak podjąć współpracę z IZODOM?

  1. Wypełnij formularz znajdujący się na stronie.
  2. Porozmawiaj z naszym Doradcą.

 

Tak, to tylko dwa kroki! Podczas rozmowy z naszym Doradcą dowiesz się wszystkiego o warunkach, możliwościach oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.

izodom budowa kask i miarka
03
Referencje

Zaufali nam

izodom dwa kaski z logo współpraca

Budowlańcy bardzo dobrze ocenili pracę z produktami IZODOM. Tym samym zespołem mogłem prowadzić dwie równoległe budowy.

Miłosz

izodom betonowanie scian pompa

Profesjonalizm w rozwoju, szkolenia prowadzone przez specjalistów, spójne cele pozyskiwania klientów tworzą partnerstwo na równych warunkach, co sprawia że czujemy się częścią rodziny IZODOM.

Partner

Niemcy
referencje-izodom-wyk1

Firma z wieloletnią tradycją, innowacyjna, ekologiczna, wyprzedzająca standardy, z dużym potencjałem, dbająca o biznesowych partnerów.

Bartosz

referencje-izodom-wyk2

IZODOM to doskonała technologia dająca ogromne możliwości, a także ludzie z którymi się bardzo dobrze współpracuje, dlatego swoją przyszłość upatruje we współpracy z tą firmą.

Maciej

Zamów bezpłatną konsultację.

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.