Katalog produktów

Fundament

Płyta fundamentowa
IZOSlab

Płyty fundamentowe w ramach technologii IZODOM występują w 2 grubościach: 15 i 25 cm. Elementy płyty wyprodukowane są z wytrzymałego surowca jakim jest Peripor i docinane są w fabryce pod indywidualnie projekt.

Elementy są lekkie i łatwe w układaniu, dzięki czemu znacznie przyspieszają prace budowlane. Dzięki możliwości posadowienia płyty już od głębokości 0,5 m możliwe jest ograniczenie do minimum prac ziemnych.

Ściany

Elementy ścienne

Elementy ścienne dostępne są w 4 systemach. Każdy z nich składa się z 5 cm izolacji wewnętrznej oraz 15 cm betonowego rdzenia, a różnią się grubością izolacji zewnętrznej: od 5 do 25 cm. System składa się z wielu dopracowanych elementów, które umożliwiają zrealizowanie dowolnej bryły budynku.

Budowa ścian polega na ułożeniu elementów izolacyjnych styropianowych stanowiących szalunek i zalaniu go betonem. W ten sposób powstaje trwała ściana, której nie trzeba dodatkowo docieplać. Brak potrzeby użycia zaprawy znacznie przyspieszają czas budowy.

Strop

Strop IZOCeiling

Strop IZOCeiling to rozwiązanie bardzo lekkie, nawet trzykrotnie lżejsze od betonowych stropów monolitycznych.

Nadaje się idealnie nie tylko do obiektów nowo budowanych, ale również do modernizacji starych budynków o niewielkiej nośności ścian.

Gęstożebrowe stropy są lekkie i łatwe w układaniu co oznacza, że znacznie przyspieszają budowę. Idealnie łączą się z elementami ściennymi tworząc ciągłość izolacji, a wewnątrz stropu istnieje możliwość prowadzenia instalacji.

Dach

Płyta dachowa
IZORoof

Płyta dachowa IZORoof jest dopełnieniem kompletnej technologii IZODOM.

Elementy IZORoof wyprodukowane są z EPS i występują w dwóch rodzajach: dla dachów pod płaskie pokrycia (w tym blachy trapezowe, płyty i blachy faliste) oraz pod pokrycia dachówką karpiówką.

Zostosowanie płyty dachowej IZORoof zapewnia ciągłość izolacji, a system łączenia płyt eliminuje mostki termiczne, które powstają na styku klasycznych płyt styropianowych.