Franczyza IZODOM - rozwijaj swój biznes w branży budowlanej

Jeśli jesteś wykonawcą, to doskonale zdajesz sobie sprawę z konkurencji na rynku. Mimo dużego zapotrzebowania na usługi trzeba ciągle się rozwijać, żeby biznes był opłacalny. Właśnie dlatego zapraszamy do sprawdzonego konceptu prowadzenia biznesu w branży budownictwa energooszczędnego, w której zyskasz większe możliwości, lepsze materiały i przede wszystkim - dynamiczny rozwój biznesu!

Zamów bezpłatną konsultację.
Franczyza IZODOM

Franczyza w budownictwie

Rynek budowlany to wymagające i ciągle zmieniające się środowisko. Podlega nie tylko trendom czy modzie, ale również regulacjom narzuconym przez Unię Europejską. Dlaczego więc nie wyjść naprzeciw temu na pewnej i silnej pozycji

Dołącz do prestiżowego programu franczyzowego IZODOM i zacznij korzystać ze sprawdzonej technologii dedykowanej do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Otrzymasz szerokie wsparcie marketingowe, handlowe, projektowe oraz dostęp do innych benefitów zarezerwowanych tylko dla naszych Franczyzobiorców.

Izodom dom energooszczędny klocki
Korzyści

Dlaczego warto budować biznes z IZODOM?

izodom wykonawca na tle budowy

Wiedza i strategia rynkowa

Skorzystaj z indywidualnego i kompletnego modelu biznesowego z przemyślaną strategią rozwoju przygotowaną przez partnera z 30-letnim doświadczeniem w budownictwie energooszczędnym.

Zdobądź możliwość szybkiej sprzedaży dzięki sprawdzonym metodom, pełnemu wsparciu technicznemu również na Twoich inwestycjach.

Preferencyjne warunki handlowe

Jako franczyzobiorca IZODOM, masz bardzo preferencyjne warunki handlowe na zakup naszych materiałów, co oznacza większą konkurencyjność dla Ciebie i większy zysk z całej inwestycji.

izodom wzrost biznesu

Większe zyski

Użycie materiałów IZODOM otwiera przed Tobą całą gałąź branży budownictwa energooszczędnego. Nowe produkty, nowe zlecenia, mniejsze nakłady pracy, to więcej możliwości!

izodom wykonawca i architekt na tle budowy szybka budowa

Szybka realizacja prac

Budowę do stanu surowego otwartego zrealizujesz w zaledwie kilka tygodni, budując ściany bez zaprawy i docieplenia. Dzięki temu szybko możesz przejść do kolejnych budów.

Lider w branży

Materiały IZODOM na rynku od 30 lat

01

Polska technologia

Jesteśmy liderem w branży energooszczędnej i budownictwa pasywnego. Od ponad 30 lat współpracujemy z naszymi partnerami i wyprzedzamy wszelkie trendy. W 2021 roku zgodnie z normami Unii Europejskiej każdy budynek powinien spełniać wysokie normy energooszczędne. Dzięki temu, że istniejemy na rynku tak długo, możemy oferować nasze nowoczesne rozwiązania.

Technologia IZODOM to ponad 100 elementów izolacyjnych, które najpierw układane są według projektu, a następnie wypełniane betonem. Właśnie dlatego, o budynkach w tej technologii mówimy, że powstały “jak z klocków”.

Teraz Ty możesz dołączyć do naszego programu franczyzowego! Zapewnimy Ci wszystkie potrzebne do rozwoju biznesu czynniki – wiedzę ekspertów budownictwa oraz dostęp do materiałów.

izodom system izopassive dom pasywny schemat
01
02
izodom wykonawca i architekt na budowie omawiaja projekt
02

Częste pytania

Czy muszę współpracować z IZODOM na wyłączność?
Program franczyzowy wymaga pełnego zaangażowania z obu stron, ponadto Franczyzobiorca pracuje pod marką IZODOM, dlatego jest to jeden z wymogów koniecznych.
Jakie wymagania muszę spełnić, żeby zostać franczyzobiorcą IZODOM?
Oczekujemy przede wszystkim doświadczenia w branży budownictwa jedno- lub wielorodzinnego. Jeśli Twoje atuty, to: przedsiębiorczość, energia oraz decyzyjność w codziennej pracy, to idealnie trafiłeś.
03

Jak dołączyć do franczyzy IZODOM?

  1. Wypełnij formularz znajdujący się na stronie.
  2. Porozmawiaj z naszym Doradcą.

 

Tak, to tylko dwa kroki! Podczas rozmowy z naszym Doradcą dowiesz się wszystkiego o warunkach programu franczyzowego, możliwościach oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

izodom budowa kask i miarka
03
Referencje

Zaufali nam

izodom dwa kaski z logo współpraca

Budowlańcy bardzo dobrze ocenili pracę z produktami IZODOM2000. Tym samym zespołem mogłem prowadzić dwie równoległe budowy.

Miłosz

izodom betonowanie scian pompa

Profesjonalizm w rozwoju, szkolenia prowadzone przez specjalistów, spójne cele pozyskiwania klientów tworzą partnerstwo na równych warunkach, co sprawia że czujemy się częścią rodziny IZODOM.

Leo Dill

referencje-izodom-wyk1

Firma z wieloletnią tradycją, innowacyjna, ekologiczna, wyprzedzająca standardy, z dużym potencjałem, dbająca o biznesowych partnerów.

Bartosz

referencje-izodom-wyk2

IZODOM to doskonała technologia dająca ogromne możliwości, a także ludzie z którymi się bardzo dobrze współpracuje, dlatego swoją przyszłość upatruje we współpracy z tą firmą.

Maciej

Zamów bezpłatną konsultację.

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.